Link zewnętrzny do Akademii Mocy KobietDziewczyna skecja akcjiDziewczyna skecja akcji mobilna

Akademia Mocy Kobiet

Akademia Mocy Kobiet (AMK) to prowadzony przez Centrum Praw Kobiet cykl szkoleń, warsztatów i spotkań prowadzonych przez niebanalne kobiety: psycholożki, terapeutki, prawniczki, aktorki, lekarki, finansistki, specjalistki od coachingu i wiele innych specjalności. To przestrzeń dla kobiet, które pragną zmieniać siebie i swoje życie. 

AMK działa, aby kobiety mogły zdobywać nowe umiejętności, które zaowocują lepszą organizacją czasu, pomogą zdobyć ciekawszą pracę, poprawią relacje z bliskimi i nauczą samoakceptacji. 
Misją AMK jest zbudowanie społeczności świadomych kobiet, które realizują swoje marzenia, wzmacniają wiarę w siebie i we własne możliwości. W rozumieniu AMK, świadoma kobieta dbao rozwój, buduje poczucie własnej wartości, chce czuć się bezpiecznie i mieć wpływa na otaczającą ją rzeczywistość. To kobieta piękna, silna i mądra, kobieta, która ma moc. 

O współpracy

Przygotowany przez Akademię Mocy Kobiet cykl filmików powstał, aby nauczyć kobiety samoakceptacji, umacniania wiary w siebie i we własne możliwości oraz zdobywania nowych umiejętności. Jest to punkt wyjścia do wspierania kobiet w ich rozwoju oraz odkrywania i definiowania swoich kobiecych mocy. 

Marka Fantasia od lat wspiera kobiety i wraz z Akademią Mocy Kobiet głęboko wierzymy w to, że każda z nas jest wyjątkowa i ma swoją super moc. Pragniemy pokazać, że tylko od nas samych, naszych potrzeb, aspiracji i celów zależy, jaka będzie dla nas ta właściwa i niepowtarzalna #mojakobiecamoc. Bo kobieta silna, mądra, dbająca o swój rozwój i kochające siebie taką jaką jest, to kobieta, która ma moc.

Zdjęcie Akcji
Zdjęcie Akcji